Nie jesteś zalogowany
Aby się zalogować [Kliknij Tutaj] lub skorzystaj z
formularza po lewej stronie w bloku TWOJE MENU
Aby założyć konto [Kliknij Tutaj]


MENU

Panel Usera

Kategorie

PROGRAMY

Torrent: Hard Disk Sentinel Pro (v6 20 Build 131900) by elchupacabra *2024* [PL] [exe]
Dodał:  Regis77
Data: 15-05-2024
Rozmiar: 28.56 MB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:Kategoria:  Windows
Gatunek: 
Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 22
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-15 07:56:46

OPIS:Nazwa producenta: H.D.S. Hungary
Wersja programu: 6.20 Build 13190Hard Disk Sentinel (HDSentinel) to jedno z bardziej zaawansowanych narzędzi, mających na celu analizowanie oraz monitorowanie stanu dysków HDD i SSD zamontowanych w komputerze.

Program pozwala na testowanie, diagnozowania i w miarę możliwości również naprawę problemów występujących podczas pracy dysku twardego. Potrafi on nie tyle wykrywać błędy na nośniku danych, co również spadki wydajności pracy urządzenia. Hard Disk Sentinel dostarcza szczegółowych informacji o dysku, porady, pozwalające zadbać o stan urządzenia czy też alerty o wykrytych problemach lub raporty zestawiające różne parametry nośnika.

Hard Disk Sentinel wspiera wszystkie najpopularniejsze rodzaje dysków twardych, zarówno wewnętrznych, jak również zewnętrznych. Nie stanowi dla niego problemu obsługa urządzeń USB, e-SATA czy też dysków w macierzy RAID. Narzędzie działa w oparciu o technologię SMART, analizując m.in. temperaturę i wielu innych parametrów dysku, na podstawie których przedstawiana jest ogólna ocena stanu urządzenia. Twórcy wyposażyli program w zestaw kilku testów diagnostycznych, pozwalających na badanie dysku w oparciu o operacje zapisu i/lub odczytu danych. Przeprowadzane one mogą być na jeden z kilku trybów użycia sektorów - ciągły, losowy czy motylkowy.

Głównym zastosowaniem programu jest ochrona zgromadzonych na dyskach danych. Poprzez dostarczanie informacji i alertów o stanie urządzenia daje użytkownikowi pewność, że nie utraci on dostępu do cennych dla niego danych. Ponadto wersja Pro narzędzia pozwala na cykliczne (zgodne z harmonogramem) wykonywanie kopii zapasowych danych w celu zapobiegania utraty dostępu do nich nie tyle na wskutek awarii dysku, co również działalności szkodliwego oprogramowania lub nieumyślnego działania ze strony użytkownika.Windows 7, 8, 10, 11 (x32/x64)


Description by Regis771. Instalacja programu lub rozpakowanie wersji przenośnej połączonej w jedną dystrybucję
2. Nie wymaga rejestracji (łatka MPT /fix addhaloka/)
3. Wielojęzyczny interfejs

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


Komentarze

Aby móc komentować musisz być zalogowanym!