Nie jesteś zalogowany
Aby się zalogować [Kliknij Tutaj] lub skorzystaj z
formularza po lewej stronie w bloku TWOJE MENU
Aby założyć konto [Kliknij Tutaj]


MENU

Panel Usera

Kategorie

PROGRAMY

Torrent: Songs of Conquest (v 1 0 2) [PORTABLE] *2024* [PL] [exe]
Dodał:  Regis77
Data: 28-05-2024
Rozmiar: 2.62 GB
Seed: 0
Peer: 0
Kondycja:Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 7
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-28 07:37:30

OPIS:PRODUCENT: Lavapotion
WYDAWCA: Coffee Stain Publishing
DATA WYDANIA: 20 maja 2024Songs of Conquest to turowa strategia fantasy pełnymi garściami czerpiąca z kultowego Heroes of Might and Magic III. Jest to debiutancki projekt szwedzkiego studia Lavapotion, a w pracach pomagał zespół Coffee Stain.

Tytuł przedstawia historię konfliktu toczącego się na ziemiach krainy fantasy. Na fabułę składa się kilka przeplatających się wątków. Frakcja bagiennych istot Rana walczy z ciemiężycielami i dąży do uzyskania niepodległości; natomiast ludzkie państwo Arleon próbuje sobie poradzić z plagą nieumarłych, którzy są prowadzeni przez zmarłą cesarzową. Aby poznać pełnię opowieści należy przejść wszystkie kampanie.

Songs of Conquest jest strategiczną grą turową. Gracz wciela się we władcę, którego zadaniem jest przejęcie kontroli nad krainą fantasy. W tym celu musimy rozwijać swoje królestwo, dbać o gospodarkę, werbować armie i korzystać z bogatego wyboru zaklęć. Najważniejszym elementem gry są bitwy. Nasze armie mają określoną liczbę żołnierzy, którą mogą pomieścić. Jest ona zależna od umiejętności generała, nazywanego Powiernikiem, oraz od technologii, które opracujemy. Możemy również ulepszać oddziały, pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie budynki. Wzmocnione w ten sposób jednostki najczęściej nabywaką specjalnych umiejętności, które mogą być przydatne podczas starć. Przed potyczką gracz ma okazję rozmieścić wojsko na mapie. Oddziały najlepiej ustawiać na podwyższonych terenach, gdyż te zapewniają im bonusy. Bitwa toczy się turowo. O kolejności ruchów wojsk decyduje inicjatywa. Jeżeli nie macie ochoty prowadzić starcia osobiście, to możecie oddać je w ręce komputera. Jak już było wspomniane, wojskami zarządza Powiernik. To postać posiadająca magiczne moce, które mogą wesprzeć żołnierzy podczas bitwy. Do rzucania czarów niezbędna jest esencja. Jest jej kilka rodzajów. Pozyskuje się ją z żołnierzy oraz specjalnych budynków, które można przejąć na mapie kampanii. Magia nie jest jednak jedynym sposobem na wsparcie wojska. Powiernik dodaje sił żołnierzom również pasywnie. Robi to za pomocą przedmiotów oraz własnych umiejętności, które wzrastają wraz z kolejnymi poziomami. Zabawę wzbogacają bowiem elementy RPG, wymagające kierowania bohaterami eksplorującymi świat, wypełniającymi zadania i zdobywającymi skarby. Aby zbudować potężne wojsko konieczna jest również dobra ekonomia. W tym celu należy rozbudować nasze państwo. Robimy to przejmując osady, kopalnie oraz zbierając cenne rzeczy na mapie świata. Eksploracja także dzieje się w turach. Przejmowane przez nas osiedla mają różne rozmiary. Jest to niezwykle ważne, gdyż w każdej miejscowości można wybudować ograniczoną liczbę konstrukcji – im większa osada, tym może ich więcej pomieścić. Dlatego trzeba bardzo ostrożnie planować rozwój. Za werbunek i budowę płacimy różnymi surowcami. Podstawową walutą jest złoto, ale są również inne zasoby, które pozyskujemy z rozsianych po mapie skarbów oraz kopalń.MINIMALNE:
System operacyjny: Windows 7
Procesor: i5 Dual Core or Ryzen 5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GTX 970, RX 570
DirectX: Wersja 10
Miejsce na dysku: 4 GB

Description by Regis771. Pobierz grę w dowolne miejsce
2. Uruchamiaj grę za pomocą  SongsOfConquest.exe
3. Pamiętaj jeżeli gra Ci się podoba wesprzyj programistów i kup ja
4. Język zmienia się w ustawieniach gry

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


Komentarze

Aby móc komentować musisz być zalogowanym!