Nie jesteś zalogowany
Aby się zalogować [Kliknij Tutaj] lub skorzystaj z
formularza po lewej stronie w bloku TWOJE MENU
Aby założyć konto [Kliknij Tutaj]


MENU

Panel Usera

Kategorie

PROGRAMY

Torrent: Valheim - Ashlands (v0 218 15) by Pioneer *2021* [PL] [exe]
Dodał:  Regis77
Data: 15-05-2024
Rozmiar: 1.10 GB
Seed: 30
Peer: 4
Kondycja:Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 7
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-15 07:40:57

OPIS:PRODUCENT: Iron Gate AB
WYDAWCA: Coffee Stain Publishing
DATA WYDANIA: 2 lutego 2021
WCZESNY DOSTĘPValheim jest survivalową grą akcji z otwartym światem, która przenosi nas do fantastycznego uniwersum inspirowanego mitologią nordycką. Produkcja została opracowana przez niezależny zespół Iron Gate Studio, natomiast jej wydaniem zajęła się firma Coffee Stain Publishing.

W Valheim akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby (TPP). Rozgrywkę rozpoczynamy w stosunkowo spokojnym centrum generowanej proceduralnie krainy. Choć możemy tam czuć się umiarkowanie bezpiecznie, obszar ten nie jest zbyt bogaty w surowce naturalne. Zasobów potrzebujemy natomiast do wytwarzania coraz lepszego arsenału i mocniejszych pancerzy, wznoszenia rozmaitych konstrukcji, jak twierdze lub posterunki, a także do produkcji jedzenia dla naszej postaci.

Z tego względu z czasem zaczynamy zapuszczać się coraz dalej od centrum; podczas gdy gęste lasy, ponure bagna czy choćby ośnieżone górskie szczyty przemierzamy na piechotę, po dotarciu do brzegu morza nie pozostaje nam nic innego, jak zbudować sobie łódź i udać się na poszukiwania nieznanych lądów. Coraz śmielsza eksploracja wiąże się z koniecznością stawiania czoła coraz większym zagrożeniom. Starcia z agresywnymi zwierzętami oraz mitycznymi bestiami są dynamiczne, a w ich trakcie musimy wykazać się zręcznością i refleksem, by w porę blokować wrogie ciosy lub wykonywać uniki oraz błyskawicznie wyprowadzać kontrataki. Oponentów eliminujemy, robiąc użytek z broni białej (jak miecze i topory) oraz dystansowej (pokroju rozmaitych łuków).

Valheim: Hearth and Home
Hearth and Home to pierwsza duża aktualizacja wydana do Valheim. Implementuje ona wiele zmian związanych z mechaniką jedzenia. Usunięto korelację między staminą a liczbą punktów życia. Wprowadzono za trzy kategorie posiłków, które dają różne premie do wspomnianych wyżej wskaźników. Dodano również rośliny pozwalające na prowokowanie wymiotów, z co za tym idzie – opróżnianie żołądka. Nie zabrakło także przepisów na nowe potrawy.

Po aktualizacji pojawiła się również możliwość posiadana własnego wierzchowca – na oswojone Loxy można zakładać siodła, dzięki którym da się na nich jeździć.

Hearth and Home dodaje do gry nowe meble, surowce oraz rodzaje uzbrojenia. Patch zmienia również balans broni występujących w grze.KONFIGURACJA MINIMALNA:
System operacyjny: Windows 7 or later
Procesor: 2.6 GHz Quad Core or similar
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 950 or Radeon HD 7970
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 1 GB

KONFIGURACJA ZALECANA:
System operacyjny: Windows 7 or later
Procesor: i5 3GHz or Ryzen 5 3GHz
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: GeForce GTX 1060 or Radeon RX 580
DirectX: Wersja 11
Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
Miejsce na dysku: 1 GB

Description by Regis771. Zainstaluj grę z pliku setup .exe
2. Zablokuj grze za pomocą firewalla dostęp do sieci
3. Graj, zmiana języka w menu gry
4. Pamiętaj jeżeli gra Ci się podoba weprzyj programistów i kup ją

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


Komentarze

Aby móc komentować musisz być zalogowanym!