Nie jesteś zalogowany
Aby się zalogować [Kliknij Tutaj] lub skorzystaj z
formularza po lewej stronie w bloku TWOJE MENU
Aby założyć konto [Kliknij Tutaj]


MENU

Panel Usera

Kategorie

PROGRAMY

Torrent: RoboCop: Rogue City Alex Murphy Edition (v1 6 0 0) [PORTABLE] *2023* [PL] [exe]
Dodał:  Regis77
Data: 15-05-2024
Rozmiar: 39.67 GB
Seed: 13
Peer: 27
Kondycja:Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 10
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-15 07:37:28

OPIS:PRODUCENT: Teyon
WYDAWCA: Nacon
DATA WYDANIA: 2 listopada 2023
Tabletka: RUNERoboCop: Rogue City jest FPS-em opracowanym przez polskie studio Teyon – zespół mający w swoim portfolio między innymi takie projekty, jak Rambo: The Video Game oraz Terminator: Resistance. Wydaniem tej produkcji zajęła się firma Nacon. Fabuła RoboCop: Rogue City zabiera nas w podróż do retrofuturystycznej wersji Detroit. W wyniku narastających różnic społecznych (podczas gdy najbogatsi cieszą się życiem w luksusie, najbiedniejsi są zmuszeni do życia poniżej granicy ubóstwa), przez tę niegdyś kwitnącą metropolię przetacza się fala przestępczości. Władze, które nie są w stanie sobie z nią poradzić, przekazują zaprowadzanie porządku korporacji Omni Consumer Products.

Jednym z jej „produktów” jest tytułowy RoboCop – sierżant Alex Murphy, który po tym, jak został śmiertelnie ranny, został przywrócony do życia jako cyborg. Choć głównym zadaniem bohatera jest walka z kryminalnym półświatkiem i wypełnianie narzuconych mu dyrektyw, w miarę postępów stopniowo odkrywa on, że poza chciwością i korupcją, w jego mieście nie ma żadnego prawa.

W RoboCop: Rogue City akcję oglądamy z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Motorem gry są misje, których realizacja wymaga odwiedzenia najmroczniejszych zakątków Detroit i zmierzenia się z tabunami czyhających tam na nas oprychów. Pospolici bandyci nie stanowią dla RoboCopa większego wyzwania. Cyborg dysponuje nadludzką siłą (co pozwala mu chwytać nieprzyjaciół i rzucać nimi niczym kukłami) oraz wytrzymałym pancerzem (który zapewnia mu doskonałą ochronę przed obrażeniami), z kolei do eliminowania wrogów wykorzystuje ikoniczny pistolet Auto-9. Inaczej mają się sprawy z innymi dziełami OmniCorpu, jak choćby potężny robot kroczący ED-209, który przewyższa Murphy’ego rozmiarami, odpornością na obrażenia i siłą ognia, przez co walka z nim stanowi wyzwanie nawet dla kogoś takiego, jak protagonista.KONFIGURACJA MINIMALNA:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7-4790 or Ryzen 5 2600
Pami??: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 1650, 4 GB or AMD Radeon RX 480, 4 GB
Miejsce na dysku: 51 GB

KONFIGURACJA ZALECANA:
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i7-10700K or AMD Ryzen 7 3800XT
Pami??: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GeForce RTX 3070, 8 GB or AMD Radeon RX 6800, 16 GB
Miejsce na dysku: 51 GB

Description by Regis771. Pobierz grę w dowolne miejsce
2. Uruchamiaj za pomocą pliku RoboCop.exe.
3. Pamietaj jeżeli gra Ci sie podoba wesprzyj programistów i kup ją

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


Komentarze

Aby móc komentować musisz być zalogowanym!