Nie jesteś zalogowany
Aby się zalogować [Kliknij Tutaj] lub skorzystaj z
formularza po lewej stronie w bloku TWOJE MENU
Aby założyć konto [Kliknij Tutaj]


MENU

Panel Usera

Kategorie

PROGRAMY

Torrent: Dune: Spice Wars (v2 0 7 31918) [PORTABLE] *2023* [PL] [exe]
Dodał:  Regis77
Data: 14-05-2024
Rozmiar: 5.55 GB
Seed: 5
Peer: 5
Kondycja:Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 8
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-14 07:52:24

OPIS:PRODUCENT: Shiro Games
WYDAWCA: Funcom, Shiro Games
DATA WYDANIA: 14 września 2023
Tabletka: GoldbergDune: Spice Wars jest strategią czasu rzeczywistego, wzbogaconą o wyraźnie zarysowane elementy 4X. Produkcję oparto na licencji Diuny, czyli bestsellerowej powieści science fiction, autorstwa Franka Herberta. Za jej opracowaniem stoi zespół Shiro Games, mający w swoim portfolio między innymi pokrewne gatunkowo Northgard. Jej wydaniem zajęła się natomiast posiadająca prawa do marki firma Funcom.

Dune: Spice Wars zabiera nas w podróż w odległą przyszłość. Akcję tej produkcji osadzono na planecie Arrakis, będącej źródłem Melanżu – tytułowej przyprawy, która poszerza świadomość, pozwala na międzygwiezdne podróże i wydłuża życie, co czyni ją najcenniejszym zasobem we Wszechświecie. Podczas rozgrywki stajemy na czele jednej z frakcji, by jako między innymi książę Leto Atryda bądź baron Vladimir Harkonnen przejąć całkowitą kontrolę nad tym pustynnym globem, a co za tym idzie – nad złożami Melanżu. Tylko od nas zależy, w jaki sposób osiągniemy swój cel.

W Dune: Spice Wars akcję oglądamy z lotu ptaka. Podczas zabawy koncentrujemy się przede wszystkim na wydobyciu przyprawy. Wysyłając na zwiad ornitoptery, stopniowo odkrywamy mapę, a także poznajemy lokalizację złóż Melanżu, do których następnie możemy posłać żniwiarki stworzone z myślą o jego wydobyciu. Zgromadzone zasoby sprzedajemy, a pozyskane środki możemy przeznaczyć na rozbudowę naszej siedziby, udoskonalanie technologii, czy wreszcie na rekrutację żołnierzy. Potężna armia jest nam potrzebna zarówno do obrony naszych włości przed zakusami wrogów, jak i do podboju nowych terytoriów.

Przy tym ostatnim warto jednak mieć na względzie, że agresywne zachowania niekoniecznie muszą się podobać Imperatorowi sprawującemu w tym uniwersum najwyższą władzę, a co za tym idzie – ostatecznie mogą sprowadzić na nas kłopoty. Dlatego też często lepszym rozwiązaniem jest dyplomacja, a także knucie rozmaitych intryg politycznych. O swoje interesy możemy zadbać bez rozlewu krwi, głosując w Landsraadzie w sprawie rozmaitych rezolucji politycznych. Nie należy też zapominać, że Arrakis jest domem dla istot, z którymi nie poradzimy sobie ani przy pomocy wojsk, ani drogą dyplomacji. Czerwie, czyli gigantyczne stwory żyjące pod piaskami pustyni, pożerają wszystko – od ludzi, aż po całe żniwiarki. By się przed nimi zabezpieczyć, powinniśmy wypatrywać zwiastunów ich nadejścia i ewakuować wszystkie jednostki narażone na ich ataki.KONFIGURACJA MINIMALNA:
System operacyjny: Windows 10 and Windows 11
Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz / AMD Ryzen 5
Pamięć: 8 GB RAM
Karta graficzna: NVidia GTX 1050 / AMD RX550
Miejsce na dysku: 4 GB

KONFIGURACJA ZALECANA:
System operacyjny: Windows 10 and Windows 11
Procesor: Intel Core i7 2.8GHz / AMD Ryzen 7
Pamięć: 16 GB RAM
Karta graficzna: NVidia GTX 1080 / AMD 6600
Miejsce na dysku: 4 GB

Description by Regis771. Pobierz grę w dowolne miejsce
2. Uruchamiaj grę za pomocą D4X.exe
3. Pamiętaj jeżeli gra Ci się podoba wesprzyj programistów i kup ja

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]


Komentarze

Aby móc komentować musisz być zalogowanym!