Nie jesteś zalogowany
Aby się zalogować [Kliknij Tutaj] lub skorzystaj z
formularza po lewej stronie w bloku TWOJE MENU
Aby założyć konto [Kliknij Tutaj]


MENU

Panel Usera

Kategorie

PROGRAMY

Torrent: Braid, Anniversary Edition (v0 4440 [PORTABLE] *2024* [PL] [exe]
Dodał:  Regis77
Data: 15-05-2024
Rozmiar: 2.86 GB
Seed: 3
Peer: 3
Kondycja:Kategoria:  Gry PC

Zaakceptował: Nie wymagał akceptacji
Liczba pobrań: 14
Liczba komentarzy: 0
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-15 07:35:08

OPIS:PRODUCENT: Thekla, Inc.
WYDAWCA: Thekla, Inc.
DATA WYDANIA: 14 maja 2024Braid Anniversary Edition jest odświeżoną pod względem audiowizualnym wersją platformowej gry logicznej Braid, pierwotnie wydanej w 2008 roku na konsolę Xbox 360. Za remaster odpowiada założone przez Jonathana Blowa niezależne studio Thekla. Jest to zespół, który stworzył również wielokrotnie nagradzany pierwowzór, w swoim czasie wyróżniający się na tle innych przedstawicieli tego gatunku zaawansowanymi możliwościami manipulowania upływem czasu, oraz The Witness, pierwszoosobową przygodówkę z elementami logicznymi.

Głównym bohaterem gry Braid Anniversary Edition jest chłopak o imieniu Tim, którego dom wypełniony jest portalami do innych fantastycznych światów. Wyrusza on w pełną przeszkód podróż, by odnaleźć i uratować porwaną przez tajemniczego potwora księżniczkę.

Fabuła, która odgrywa istotną rolę w grze, jest opowiadana głównie za pomocą statycznych plansz z tekstem.

Mechanika rozgrywki Braid Anniversary Edition nie zmieniła się w stosunku do oryginału z 2008 roku. Jest to ta sama klasyczna platformówka z wymagającymi logicznego myślenia zagadkami środowiskowymi, podczas których wykonywania trzeba odpowiednio manipulować czasem. Jest to niezbędne do unikania przeszkód i ostatecznie ukończenia danej planszy. Remaster nie wprowadza żadnych nowych mechanik ani etapów.

Poziomy w Braid Anniversary Edition skonstruowano w typowy dla dwuwymiarowych zręcznościówek sposób. Należy więc przeskakiwać na wyżej położone platformy, zbierać elementy układanek, likwidować przeciwników, jak również unikać pułapek w postaci ognia czy wystających z ziemi kolców.

Główną atrakcją gry jest możliwość manipulacji upływem czasu. Każdy z odwiedzanych przez głównego bohatera światów rządzi się pod tym względem nieco innymi prawami. Najbardziej klasyczny sposób przeprowadzania zmian polega na cofaniu czynności, które miały już miejsce. Pozwala to graczowi przywrócić sterowaną postać do życia czy powtórzyć nieudany skok. Co ciekawe, cofnięcie nie musi obejmować krótkiego okresu.

Gracz w zależności od własnych upodobań może wrócić nawet do początkowej strefy danego poziomu. Innowacje związane z podróżami w czasie obejmują między innymi wchodzenie w interakcję z magicznymi przedmiotami, na które zmiany te nie mają żadnego wpływu. Gracz musi umiejętnie wykorzystywać te obiekty celem pomyślnego rozwiązania przedstawionych zagadek.

Warto też wspomnieć o regionach, w których pozostawanie w bezruchu automatycznie zatrzymuje też upływ czasu, czy lokacjach, gdzie możliwe staje się równoległe przebywanie w dwóch różnych wymiarach.KONFIGURACJA MINIMALNA:
System operacyjny: Windows 10 (64-bit)
Procesor: Intel Core i3-7100 / Ryzen 3 2200G
Pamięć: 4 GB RAM
Karta graficzna: NVIDIA GTX 660 / AMD Radeon HD 7870
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 4 GB
Karta dźwiękowa: DirectX compatible

KONFIGURACJA ZALECANA:
System operacyjny: Windows 11 (64-bit)
Procesor: Intel Core i5-11400F / AMD Ryzen 5 3400G
Karta graficzna: NVIDIA GTX 1070 / AMD Radeon RX 5500 XT
DirectX: Wersja 11
Miejsce na dysku: 4 GB

Description by Regis771. Pobierz grę w dowolne miejsce
2. Uruchamiaj za pomocą pliku braid64_d3d11_final.exe.
3. Język zmienia się w ustawieniach gry
4. Pamiętaj jeżeli gra Ci się podoba weprzyj programistów i kup ją

DETALE TORRENTA:[ Pokaż/Ukryj ]

Podobne pliki
Nie znaleziono podobnych tytułów!

Komentarze

Aby móc komentować musisz być zalogowanym!